Devona’s Wall of Fame

Devona’s Wall of Fame

2014 NK Individueel
Kim Spaans Junior 3e divisie Zilver op vloer
Michelle van der Geest Pupil 1 N3 Zilver op vloer
Alyssa Scholtes Pupil 1 N3 Zilver op balk
Liselotte van Steen Jeugd 2e divisie Zilver op brug
2014 NK Teams
Noa Talboom Instap N2 Zilver
Anouk Annaars
Carmen Camonier
Carmen Nicolai

 

2015 NK Individueel
Carmen Nicolai Pupil 1 N3 Nederlands Kampioen meerkamp
Nederlands Kampioen brug
Liselotte van Steen Junior 2e divisie Nederlands Kampioen meerkamp
Ijeoma Amazu Instap N1 Brons op meerkamp
Brons op sprong
Brons op brug
Dana vd Kraan Instap N2 Nederlands Kampioen sprong
Rebecca Strang Pupil 2 N3 Brons op brug
Stefanie Kloosterman Pupil 2 N3 Zilver op sprong
Iris vd Valk Jeugd 3e divisie Nederlands Kampioen brug
2015 NK Teams
Zara Steentjes Supplement C Nederlands Kampioenen
Liselotte van Steen
Lynn Dijkshoorn
Ijeoma Amazu Pupil 1 N2 Nederlands Kampioenen
Joy van Dijk
Carmen Nicolai
Charlotte Breetveld Instap N2 Zilver
Abigail de Groot
Dana vd Kraan
Dominique Kooter
Vera Lagendijk Pupil 2 N2 Brons
Rebecca Strang
Alyssa Scholtes
Stefanie Kloosterman

 

2016 NK Individueel
Zara Steentjes Junior 2e divisie Zilver op meerkamp
Zilver op sprong
Zilver op vloer
Brons op brug
Dana vd Kraan Pupil 1 N3 Zilver op sprong
Carmen Nicolai Pupil 2 N2 Brons op sprong
Lois van Adrichem Junior 3e divisie Nederlands Kampioen vloer
Maaike van Meel Junior 3e divisie Zilver op brug
Isabella Strang Instap N1 Zilver op sprong
2016 NK Teams
Iris vd Valk Supplement D Brons
Naomi Weerdenburg
Maaike van Meel

 

2017 NK Individueel
Claire Talboom Senior 2e divisie Nederlands Kampioen meerkamp
Lynn Dijkshoorn Senior 2e divisie Nederlands Kampioen sprong
Isabella Strang Pupil 1 N1 Zilver op sprong
Corinne Cate Tabé Pupil 1 N1 Zilver op brug
Dominique Kooter Pupil 2 N3 Zilver op sprong
Amberly Breetveld Instap N1 Nederlands Kampioen sprong
2017 NK Teams
Vera Lagendijk Jeugd N3 Nederlands Kampioenen
Charlotte Breetveld
Gilaine Weibolt
Dana vd Kraan
Corinne Cate Tabé Pupil 2 N2 Zilver
Tess Kamphorst
Louisa Ras

 

2018 NK Individueel
Noa Talboom Jeugd 2e divisie Nederlands Kampioen meerkamp
Nederlands Kampioen vloer
Nederlands Kampioen sprong
Zilver op brug
Charlotte Breetveld Jeugd N3 Brons op meerkamp
Maryam Moneim Pupil 1 N3 Nederlands Kampioen sprong
Vera Lagendijk Jeugd 2e divisie Zilver op vloer
Amberly Breetveld Pupil 1 N2 Zilver op brug
Yalissa de Vette Pupil 1 N2 Brons op sprong