Turnsters en train(st)ers (1e & 2e divisie)

 

Nationale Turnsters

Meer informatie over de A-selectie van Devona: selectie@devona.nl

Pupillen 1 | N2

Yalissa de Vette

niveau N1

yalissa


Amberly Breetveld

niveau N1

amberly1

2017 / Instap N1

  • Nederlands Kampioen sprong
  • Zilver Districtteams Fantastic Gymnastics


 

 

Pupillen 1 | N1 & N2

Corinnecate Tabé

niveau N1

corinne

2017 / Pupil 1 N1

  • Brug NK Zilver

2017 / Pupil 2 N2

  • Zilver tijdens NK Teams


Isabella Strang

niveau N1

isabella

2016 / Instap N1

  • Sprong NK Zilver
  • Goud Districtteams Fantastic Gymnastics

2017 / Pupil 1 N1

  • Sprong NK Zilver

Louisa Ras

niveau N2

louisa-ras-kopie

2017 / Pupil 2 N2

  • Zilver tijdens NK Teams


Tess Kamphorst

niveau N2

tess

2017 / Pupil 2 N2

  • Zilver tijdens NK Teams


Pupillen 2 | N2

Charlotte Breetveld

niveau N2

charlotte

2015 / Instap N2

  • Zilver tijdens NK Teams

2017 / Jeugd N3

  • Nederlands kampioen Teams


Gilaine Weibolt

niveau N2

gilaine

2017 / Jeugd N3

  • Nederlands kampioen Teams


Dana van der Kraan

niveau N2

dana-2

2016 / Pupil 1 N3

  • Zilver NK sprong

2015 / Instap N2

  • Zilver tijdens NK Teams
  • Nederlands Kampioen sprong

2017 / Jeugd N3

  • Nederlands kampioen Teams


Ijeoma Amazu

niveau N2

ijeoma

2015 / Pupil 1 N2

  • Nederlands kampioen Teams

2015 / Instap N1

  • Brons NK meerkamp
  • Brons NK brug
  • Brons NK sprong


Jeugd 1 | N3

Vera Lagendijk

niveau N3

vera

2015 / Pupil 2 N2

  • Brons tijdens NK Teams

2017 / Jeugd N3

  • Nederlands kampioen Teams


Noa Talboom

niveau N3

noa-2


Carmen Nicolai

niveau N3

carmen-2

2016 / Pupil 2 N2

  • Sprong NK Brons

2015 / Pupil 1 N2

  • Nederlands kampioen Teams

2015 / Pupil 1 N3

  • Nederlands Kampioen meerkamp
  • Nederlands kampioen brug


Jeugd 2 | 2e divisie

Stefanie Kloosterman

2e divisie

stefanie

2015 / Pupil 2 N2

  • Brons tijdens NK Teams

2015 / Pupil 2 N3

  • Zilver NK sprong


Rebecca Strang

2e divisie

rebecca

2015 / Pupil 2 N2

  • Brons tijdens NK Teams

2015 / Pupil 2 N3

  • Brons NK brug


Alyssa Scholtes

2e divisie

alyssa

2015 / Pupil 2 N2

  • Brons tijdens NK Teams

2014 / Pupil 1 N3

  • Zilver NK balk


Junior | 2e divisie

Iris van der Valk

iris

2016 / Supplement D

  • Brons NK Teams

2015 / 3e divisie jeugd

  • Nederlands kampioen brug


Naomi Weerdenburg

naomi

2016 / Supplement D

  • Brons NK Teams


 

Senior | 2e divisie

Maaike van Meel

2e divisie

maaike

2016 / Supplement D

  • Brons NK Teams

2016 / 3e divisie junior

  • Zilver NK brug


Lisanne Fitskie

2e divisie

lisanne


Yoni Pourier

2e divisie

yoni-2


Fleur Brabander

2e divisie

fleur


Lynn Dijkshoorn

2e divisie

lynn

2015 / Supplement C

  • Nederlands kampioen Teams

2017 / Supplement B

  • Nederlands kampioen Sprong


Danique van Meerten

2e divisie

danique


Claire Talboom

2e divisie

claire

2017 / Supplement B

  • Nederlands kampioen

2014 / 2e divisie junior

  • Nederlands kampioen sprong


Noor Eliens

2e divisie

noor-1

2014 / 3e divisie junior

  • Nederlands kampioen balk


Kim Spaans

2e divisie

kim-1

2014 / 3e divisie Junior

  • Zilver NK vloer


Senior | 1e divisie

Zara Steentjes

1e divisie

zara

2016 / Junior 2e divisie

  • Meerkamp NK zilver
  • Zilver NK Vloer
  • Zilver NK Sprong
  • Brons NK Brug

2015 / Supplement C

  • Nederlands kampioen Teams


Liselotte van Steen

1e divisie

liselotte-1

2015 / 2e divisie junior / Supplement C

  • Nederlands kampioen Teams
  • Nederlands Kampioen meerkamp

2014 / 2e divisie jeugd

  • Zilver NK brug


Train(st)ers

Nathalie van den Beemt

Hoofdtrainster


Valerie van den Beemt

Trainster


Natasja van Meerten

Trainster



Lieske van der Berg

Trainster



Corine Zwinkels

Trainster



Joelle de Jong

Trainster



Suzanne van Valen

Trainster