Wedstrijdinformatie (3e divisie)

Overzicht wedstrijden

Doorstroming 2016-2017
De doorstroming naar de landelijke wedstrijden is als volgt samengesteld.

Wedstrijdprogramma 2016-2017

Wedstrijdoverzicht 2016-2017
NK Teams (Pupil 1 N2, Pupil 2 N2, Jeugd N3, Supplement D, Supplement C & Supplement B)
5/6-nov Kwalificatie NK Teams Afhankelijk van samenstelling teams
19/20-nov NK Teams Afhankelijk van samenstelling teams & plaatsing
Voorwedstrijden (Regio / District)
26-nov Voorwedstrijd Rotterdam PP-1 N2 + PP-2 N2 + Jeugd-1 N3 + Jeugd-2 t/m Senior 2e div
14-jan Voorwedstrijd Amsterdam PP-2&Jeugd-1 N1 + Instap&PP-2&Jeugd-1 N2 + Jeugd-2 t/m Senior 1e div
21-jan Voorwedstrijd Amsterdam Instap&PP-1 N1 + PP-1 N2 + Jeugd-1 N3 + Jeugd-2 t/m Senior 2e div
28-jan Voorwedstrijd Hellevoetsluis Instap N2
4-feb Voorwedstrijd Amsterdam PP-1&PP-2 N3 + Jeugd-1 N4 + Jeugd-2 t/m Senior 3e div
18-feb Voorwedstrijd Amsterdam PP-1&PP-2 N3 + Jeugd-1 N4 + Jeugd-2 t/m Senior 3e div
11-mrt Regiowedstrijd Amsterdam PP-2&Jeugd-1 D1 + Jeugd-2 4e div
18-mrt Regiowedstrijd Amsterdam Junior&Senior 4e&5e div
1-apr Regiowedstrijd Amsterdam Instap&PP-1 D1
Districtsfinales 3e & 4e divisie
13-mei Districtsfinale Amsterdam PP-1 t/m Jeugd-1 D1 + Jeugd-2 t/m Senior 4e div
17-jun Districtsfinale Amsterdam Instap D1
1-jul Districtsfinale Amsterdam PP-1&PP-2 N3 + Jeugd-1 N4 + Jeugd-2 t/m Senior 3e div
Landelijk
4/5-feb 1/8 finale N1 & 1e divisie
11/12-feb 1/4 finale N1&N2 + Jeugd-1 N3 + 1e&2e divisie
11/12-maart 1/4 finale N1&N2 + Jeugd-1 N3 + 1e&2e divisie
18/19-maart 1/4 finale N1&N2 + Jeugd-1 N3 + 1e&2e divisie
1/2-april 1/2 finale N1 t/m N4 + 1e t/m 3e divisie
8/9-april 1/2 finale N1 t/m N4 + 1e t/m 3e divisie
6/7 mei 1/2 finale N1 t/m N4 + 1e t/m 3e divisie
13/14 mei Finale PP-1+PP-2 N3 + Jeugd-1 N4 + Jeugd-2 t/m Senior 3e div
20/21 mei Finale PP-1+PP-2 N2 + Jeugd-1 N3 + Jeugd-2 t/m Senior 2e div
10/11 juni Finale Instap N1&N2 + Jeugd-1 N2 + Jeugd-2 t/m Senior 1e div
17/18 juni Fantastic Gymnastics Ahoy Rotterdam Ahoy Cup (1e & 2e divisie senior), Districtteams, Toestelfinales PP-1 N1
JTW (Geboortejaren 2009 & 2010)
3/4 dec Voorwedstrijd 1
25/26 maart Voorwedstrijd 2
27-mei Finale
Toernooien
27-nov Barendrecht toernooi Rotterdam Voor de turnsters die op 26-nov geen kwalificatie hebben muv voorinstap
25/26-feb Eminent Cup? Naaldwijk Iedereen
17-apr Moreau gymnastics tour Vlissingen N1 t/m N3 + 1e&2e divisie
3/4/5-juni OBTK Breda Iedereen