
De eerste individuele plaatsingswedstrijd voor de 3de divisie junioren. Maegan turnde in ronde 2. Haar maatje Yoëlle kwam haar aanmoedigen. Zij heeft helaas te horen gekregen dat zij een ernstige rugblessure heeft waardoor turnen er niet meer in zit. 😪
Maegan startte netjes op sprong en brug. Kreeg een mooi compliment van de jury voor haar nieuwe vloeroefening en ontving het hoogste cijfer! 🔥 Over balk hebben we het maar niet 🤭😁
Maegan werd 11de in het klassement.
In ronde 3 turnden Amber, Carmen en Tessa en kwam (grote) Carmen aanmoedigen. Zij moest helaas noodgedwongen stoppen eind vorig seizoen vanwege een schouderblessure.
Amber kende een mindere voorbereiding vanwege een rugblessure, maar kan tevreden zijn. Hopelijk is ze de volgende individuele wedstrijd weer helemaal fit.
Carmen heeft ook niet een optimale voorbereiding gehad vanwege knie en rugklachten.
Toch heeft Carmen progressie laten zien ten opzichte van de eerste wedstrijd halverwege oktober 💪 Op vloer straalde ze en behaalde hier het 4de cijfer! 🌟
Tessa turnde naar behoren en heeft geen grote fouten gemaakt. Op balk behaalde ze zelfs het 2de cijfer! 👍
Zij werd 5de met 0,217 verschil op nummer 3.
Carmen behaalde (ook) de 11de plaats en Amber werd 23ste.
Mooie oefeningen hebben jullie laten zien meiden. Wees trots op de progressie die jullie hebben gemaakt! 💛🤍🖤

Afgelopen weekend was het tijd voor de eerste wedstrijd van een aantal meiden van de 4e & 5e divisie! Ze mochten aantreden in Rotterdam.
Team supplement F ( Sanne, Janou, Feline, Wendidi en Santosha )mocht het seizoen aftrappen op balk. En… balk blijft balk zullen we maar zeggen. Het lukte helaas niemand om de zenuwen onder controle te houden en te blijven staan. En ondanks een val, wist Janou toch nog de hoogste score op balk te behalen! Snel door naar vloer, waar ze allemaal een showtje wisten te geven! Mooie hoge en ruime series. Ook sprong deden ze allemaal netjes, waar Feline de topscore van de wedstrijd wist neer te zetten. Tot slot brug. Het was duidelijk dat voor iedereen de zenuwen eraf waren, want wat een mooie oefeningen! Voor zowel Janou als Wendidi de hoogste score in hun categorie, met snel daarachter Sanne op een 2e plek en Feline keurig 4e. Deze wedstrijd waren er geen toestelmedailles te verdienen, maar dit biedt een leuk vooruitzicht op mogelijke plaatsing voor toestelfinales ;).
Waar wel medailles voor te verdienen waren, was op de meerkamp en als team. En ondanks de wat mindere start op balk, wisten ze als team de zilveren medaille mee naar huis te nemen! 🥈 Daarnaast werd Wendidi individueel 3e 🥉 en mocht Janou op het hoogste podium gaan staan🥇. Feline werd uiteindelijk 5e, Sanne 7e en Santosha keurig 12e.
In de laatste ronde van de dag mocht onze enige senior D aan de bak. Carlijn had als doel om alles vandaag te halen. Ook Carlijn begon op balk en deed dit super netjes. Op een paar kleine wiebels nagenoeg foutloos. Op vloer liet ze zien wat ze kan. Op sprong en brug zitten er nog verbeterpunten, maar haar doel was behaald. Alle elementen gelukt een geen vallen! Carlijn werd uiteindelijk 13e in een sterk deelnemersveld.🤸🏽♀️

Ook de de junioren en senioren van supplement E kwamen aan de beurt in Rotterdam.
Ze gingen vliegend van start op vloer🤸🏽♀️. Zowel Tessa als Sanne zette in hun categorie de hoogste score neer. Door naar sprong, dit deed iedereen netjes (Sienna 1e op sprong!). Maar hier zit nog wat verbetering in voor de volgende keer. Brug is een van hun kwaliteiten, en dat liet iedereen vandaag ook weer zien! Helaas een wat strenge jury die een aantal opgooitjes afkeurde en Sanne die een bijzondere zolendraai deed, maar desondanks de hoogste score op brug voor Sanne en de rest ook nette scores. Ze mochten de wedstrijd afsluiten op balk… Tessa en Sienna deden dit keurig zonder val! Sanne en Sorena moesten helaas allebei een val incasseren.
Uiteindelijk een prima start van het wedstrijdseizoen voor Sienna, Tessa, Sorena en Sanne! Jullie mogen zeker tevreden zijn, er zijn niet voor niks een hoop medailles mee naar huis gegaan:
🥇 Team E
individuele meerkamp:
🥇Sanne (junior E) -> na een lange tijd van corona en blessures weer haar eerste wedstrijd na drie jaar!
🥈Sorena (junior E) -> eerste wedstrijd in de vierde divisie!
🥇Tessa (senior E) -> deed keurig wat ze kan!
🥉Sienna (senior E) -> stond voor het eerst halve schroef op vloer tijdens een wedstrijd!

De 4e divisie middenbouw kwam zondag 18 december in actie. Wat een dag! De eerste KNGU-wedstrijd van het seizoen en direct 2x 🥇!!! Dat is wel heel knap en bijzonder.
In ronde 1 turnden er 4 turnsters. Xaviënne kon vanwege haar hersenschudding helaas niet meedoen. Maar ze was er wel gezellig bij om aan te moedigen en te helpen. 💪🏼 De meiden turnden strak en stabiel. Dit werd beloond met een hele hoge teamscore. Een dikke 1e plaats. 👏🏼
In ronde 3 turnden Evy en Leonie samen met Eveline en Tamar. Dit startersteam turnden hun allereerste KNGU-wedstrijd. Evy liet stabiele oefeningen zien en Leonie had mooie strakke armen en benen. Eveline was duidelijk in haar element. Tamar had af en toe een beetje pech, maar liet mooie elementen zien. Ook dit team werd 1e! 🙌🏼

